SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 LIDEREM LOKALNEJ EKOLOGII

2019-06-19

W środę, 12 czerwca w gdyńskim Teatrze Miejskim odbyła się wielka uroczystość podsumowująca działalność edukacyjną Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki”. To już 21. raz środowisko szkolne, samorządowe i gospodarcze spotkało się, aby nagrodzić szkoły i uczniów, którzy wyjątkowo aktywnie działali na rzecz lokalnej ekologii, a także edukacji. Podobnie jak w roku ubiegłym, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Wejherowie otrzymała statuetkę i tytuł „Lidera Lokalnej Ekologii” za wyróżniającą realizację projektu pt. „Robię porządek z odpadami”