Książki to najlepsi twoi przyjaciele…

2019-05-14

Dzieci z klas II i III dobrze o tym wiedzą i dlatego w bieżącym roku szkolnym dzielnie stawiali czoła testom konkursowym w ramach VII edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół”.

W czwartek 9 maja b.r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się uroczysta gala, podczas której zostali nagrodzeni ci, którzy w szkolnych zmaganiach poradzili sobie najlepiej:

• LAUREATKA  LENA CIAPA z klasy IId
  • LAUREAT  MATEUSZ BUTOWSKI z klasy IIIc
  • FINALISTA  HUBERT DAMPC z klasy IIc
  • FINALISTKA  ROZALIA BUDNIK z klasy IIIb
  • FINALISTKA  LENA FRANKOWSKA z klasy IIIb
  • WYRÓŻNIONA  OLIWIA NACZK z klasy IIb

Maratończycy otrzymali m.in. książkę Wioletty Piaseckiej „Faustynka”, którą autorka bajek i baśni dla dzieci osobiście podpisała nagrodzonym.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w maratonie czytelniczym.

Agnieszka Ostrowska i Katarzyna Szlas-Labuda