MAMY MISTRZA POLSKI !!!

2019-05-16

Wspaniale zakończył się udział uczniów naszej szkoły Jakuba Godlewskiego oraz Mateusza Borskiego pod opieką p.Damiana Marmułowskiego w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych oraz Ponadpodstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców, które odbyły się w miejscowości Kamion koło Sochaczewa. Trzeba nadmienić,iż trasa była bardzo wymagająca, w trudnym terenie z piaszczystymi podbiegami przy temperaturze przekraczającej 30°C ! I w takich warunkach nasi chłopcy wywalczyli :

Jakub Godlewski został Indywidualnym Mistrzem Polski w biegu na 2000 metrów chłopców rocznika 2003 !!!

a

Mateusz Borski w biegu chłopców na dystansie 1000 m  rocznika 2006 zajął VI miejsce w Polsce!

Gratulujemy i dziękujemy !!!

Relacja filmowa https://www.youtube.com/watch?v=q3jY7g-FpXw&feature=youtu.be