Projekt - Lider Lokalnej Ekologii

2019-04-08

W ramach projektu Lider Lokalnej Ekologii dnia 5 kwietnia 2019 r. odbył się konkurs dla klas czwartych naszej szkoły. Miał on formę zabawy połączonej z zadaniami ekologicznymi. Każda z klas musiała się do tego konkursu solidnie przygotować: wykonać transparent z hasłem ekologicznym, projekt kosza na odpady segregowane, przygotować doping i ubrać się w odpowiednie kolory. Wszyscy spisali się na medal, prawie bezbłędnie rozwiązywali konkursowe zadania, a było to m.in. wykonanie piłek z gazety i rzut nimi do kosza, wyścig w workach, quiz ekologiczny oraz ułożenie z plastikowych nakrętek numeru naszej szkoły. Najważniejsze, że wszyscy czwartoklasiści potrafią segregować śmieci i świetnie się bawić.

Konkurs przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy 8a wraz z wychowawcą - Dorotą Chodubską