2019-04-07

W związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli od 8 kwietnia 2019 roku, informujemy, że zajęcia w szkole w poniedziałek i wtorek odbywać się będą w zmienionej, dostosowanej do sytuacji formie w postaci zajęć opiekuńczo – wychowawczych.

Przypominamy, że w związku z egzaminami gimnazjalnymi w dniach 10-12 kwietnia i klas ósmych w dniach 15-17 kwietnia zajęcia dydaktyczne są odwołane zgodnie z podanym we wrześniu harmonogramem pracy szkoły. W tych dniach szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy.

Plan zajęć opiekuńczych na poniedziałek i wtorek został przesłany wszystkim rodzicom przez dziennik elektroniczny.

Plan dla oddziałów przedszkolnych:

0A – zgodnie z planem

0B – 8.30 do 11.00 (w tym wyjście do kościoła)

0C – 8.30 do 11.00 (w tym wyjście do kościoła)

W przypadku odwołania strajku zajęcia 8 i 9 kwietnia będą odbywały się zgodnie z ustalonym na czas rekolekcji planem.