Konkurs biblijny

2019-03-14

07.03.2019 r. odbył się etap rejonowy konkursu biblijnego, uczniowie klas starszych pisali test z Dziejów Apostolskich. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Julia Ryńska kl. VIIIa, Kinga Brzezińska kl. VIIIa, Paweł Laskowski kl.Vf ,Antonina Wysocka kl.Vb.

28 marca odbędzie się uroczyste wręczenie nagród uczniom klas 0-IV za konkurs plastyczny. Nagrodzone dzieci to Kacper Ciołek IIIc, Justyna Piotrowicz IVg, Paweł Groenke Ob, Patryk Groenke Ob i Samira Gołąbek IIIc .Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A.Kruger