KONKURS PLASTYCZNY „SZTUKA Z RECYKLINGU”

2019-03-12

KONKURS PLASTYCZNY „SZTUKA Z RECYKLINGU” organizowany przez świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie

W związku z nadchodzącym Dniem Ziemi (22.04.2018r.), zapraszamy wszystkie dzieci, uczęszczające do świetlicy szkolnej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Sztuka z recyklingu”.

1.Głównym celem jest zwrócenie uwagi dzieci na potrzebę dbania o naszą planetę. Uświadomienie im jak ważne jest przestrzeganie zasad ekologicznego życia, o których mówimy w szkole i w domu, jak również:

• wyrabianie w nich nawyku segregacji śmieci,
  • uświadamianie uczniom jak można wykorzystać niepotrzebne materiały,
  • uwrażliwianie na piękno otaczającego świata,
  • rozwijanie uzdolnień plastycznych, wyobraźni i kreatywności,
  • poszerzanie wiedzy z zakresu technik plastycznych
2.Uczestnicy konkursu - dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej.

3.Praca grupowa (każda świetlica może przekazać jedną pracę).

4. Prace powinny być przestrzenne, o dowolnym formacie.

5. Technika prac także jest dowolna. Pamiętać należy, że w pracy wykorzystujemy materiały, uznawane za niepotrzebne, odpady. Jednocześnie prosimy nauczyciela, nadzorującego wykonanie pracy o dobór takich technik i materiałów przez dzieci, które będą trwałe i umożliwią ich ekspozycję.

6. Warunki uczestnictwa: Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę informacyjną (nazwa placówki rekomendującej pracę, nr telefonu placówki oraz imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego jest wykonana praca).

7. Prace należy dostarczyć do świetlicy w Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie do 12 kwietnia 2019r. lub przesłać na adres:

ul. Nanicka 22

84-200 Wejherowo

(świetlica szkolna)

Prace nie będą przyjmowane po terminie zgłoszeń.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 22 kwietnia 2019r.

Termin odbioru prac to 14 dni licząc od dnia rozstrzygnięcia konkursu.

Prace nieodebrane zostaną zniszczone.

Dodatkowo prosimy ze względu na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych o dołączenie oświadczeń o treści, która znajduje się poniżej. Prace bez załączonych oświadczeń nie będą przyjmowane.

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 8  w Wejherowie.

Osoby odpowiedzialne: Magdalena Chełminiacka Aleksandra Miara Katarzyna Szlas – Labuda Klaudia Koss

Do pobrania: