KONKURS FOTOGRAFICZNY - „OBERWUJĘ PRZYRODĘ”

2019-02-07

Zapraszamy uczniów klas IV – VIII oraz klas III oddziałów gimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficzno-ekologicznym. Organizatorem konkursu jest Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”.

Temat „Obserwuję przyrodę” ma przedstawiać na fotografii piękno otaczającej nas przyrody, która znajduje się w okolicy zamieszkania ucznia, z uwzględnieniem wód, lasów, ukształtowania terenu, życia zwierząt na łonie natury, reakcji przyrody na zachodzące w niej naturalne zmiany (np. zmiany pór roku), jak i te wywołane wpływem człowieka.

Fotografię w wersji elektronicznej (oraz oświadczenie rodzica) należy dostarczyć do 29 marca 2019r. do Pani Agaty Walczewskiej lub Pani Dominiki Dąbrowskiej. Do zdjęcia należy dołączyć informację o miejscu i dacie wykonania zdjęcia oraz opis (max. 2 zdania o miejscu wykonania i uzasadnienie wyboru). Zdjęcie musi być zapisane w formacie jpg (rozdzielczość: min 300dpi, plik nie większy niż 10MB).

Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe m.in. sprzęt sportowo-rekreacyjny.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywanie przekazanych prac konkursowych w ramach działalności promocyjnej i reklamowej Związku (w prasie, katalogach, plakatach, wystawach oraz we wszelkich innych wydawnictwach).

Do pobrania: