Uwaga! MAM TALENT!

2019-02-06

8 marca odbędzie się w naszej szkole konkurs. Zachęcamy do pochwalenia się swoimi talentami! Aby wziąć udział w rywalizacji, należy zgłosić się do wychowawcy, który dokona wpisu na listę uczestników. W przypadku dużej liczby zgłoszeń 28.02.2019 odbędzie się casting. Dokładniejsze informacje (godzina i miejsce spotkania) po 26 lutego zostaną umieszczone przy zastępstwach. Występ podczas ewentualnego castingu powinien trwać do 1 minuty. ZAPRASZAMY! Wiemy, jak wielu uczniów naszej szkoły posiada różne niezwykłe umiejętności, więc... ZAPISZCIE SIĘ, PRZYJDŹCIE, NIE WSTYDŹCIE SIĘ! DOCENIMY KAŻDY TALENT!!!