„Zabierz książkę na ferie”

2019-01-31

Kochani uczniowie klas 1 – 3. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie „Zabierz książkę na ferie”.

W bibliotece szkolnej czeka na Was mnóstwo ciekawych książek. Nasza biblioteka wzbogaciła się o kilkaset tytułów książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Przyjdź i wypożycz książkę, przeczytaj ją podczas ferii i wykonaj do niej ilustrację. Przynieś tę ilustrację do biblioteki szkolnej.

Pracę możesz wykonać dowolną techniką plastyczną (nie przestrzenną)na kartce formatu A4 lub A3. Należy ją podpisać na odwrocie (imię, nazwisko, klasa oraz tytuł książki).

Na prace konkursowe czekamy do 01.03.2019 r. Najciekawsze ilustracje zostaną nagrodzone. O terminie wręczenia nagród poinformujemy po feriach.

Serdecznie zapraszamy. Magdalena Pawlik, Teresa Raszeja, Mira Skrzypkowska