„Z książką mi do twarzy”

2019-01-31

Zapraszamy uczniów klas 4- 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum do udziału w konkursie „Z książką mi do twarzy”.

Pokaż, że z książką jest Ci do twarzy!

Wykonaj selfie z książką, którą aktualnie czytasz i prześlij je jako załącznik w formacie JPEG na adres mailowy osemkabiblioteka@gmail.com. W treści maila wpisz imię, nazwisko oraz klasę. Wasze zdjęcia zostaną opublikowane w formie prezentacji multimedialnej na stronie szkoły i w czytelni biblioteki szkolnej (w wybranym tygodniu marca, na długich przerwach). Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Na Wasze selfie czekamy do dnia 01.03.2019 roku.

Uczestnicy konkursu proszeni są o odebranie zgody na publikację wizerunku dla potrzeb konkursu. Zgody dostępne będą w bibliotece szkolnej i muszą zostać podpisane przez rodziców.

Magdalena Pawlik, Teresa Raszeja, Mira Skrzypkowska

Do pobrania: