Uwaga!!! Rozpoczął się nabór do projektu Budżetu Obywatelskiego "Umiem pływać"

2019-07-01

Od poniedziałku, 1 lipca br. rozpoczęła się rekrutacja do projektu "Umiem pływać". Rekrutacja trwa do 5 lipca br. Projekt nauki pływania adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat mieszkających w Wejherowie, a finansowany jest przez miasto Wejherowo w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Celem projektu jest upowszechnianie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, urozmaicenie czasu wolnego od nauki, nabycie przez dzieci podstawowych umiejętności pływania, efektywne wykorzystanie infrastruktury sportowej (pływalnia), wyrównanie szans w dostępie do infrastruktury sportowej dla dzieci i młodzieży oraz edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych.

Zajęcia odbywać się będą na krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie, ul. Nanicka 22. Decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy (w załączniku) można składać w sekretariacie szkoły.

Do pobrania: