Przedstawienie jasełkowe w SOSW

2019-01-11

10 stycznia 2019r. klasa III a wybrała się do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Korzystając z zaproszenia uczniów i nauczycieli tejże placówki mieliśmy możliwość obejrzenia przedstawienia jasełkowego pt.: „Chwalcie Dziecinę”. Piękna scenografia, stroje, gra aktorów i występ chóru ogromnie nas oraz innych przybyłych widzów zachwyciły. Podziwialiśmy talenty uczniów, szczególnie umiejętność gry na mandolinach oraz wielkie zaangażowanie wszystkich uczestników w całe przedsięwzięcie.

Klasa III a, M. Rogowska, M. Hallmann