„Ósemka” we wspomnieniach - wydłużamy termin

2019-03-13

„Wspomnienia można opowiadać setki razy.                                                          To przecież najlepsze co się ma z życia.”           Jean – Claude Izzo

W związku ze zbliżającym się 60 – leciem Szkoły Podstawowej nr 8 zachęcamy uczniów oraz absolwentów Ósemki do spisania swoich wspomnień związanych ze szkołą.W zakamarkach pamięci uczniów i absolwentów, zarówno tych starszych jak i młodszych, na pewno znajdują się miłe chwile spędzone w murach naszej szkoły, którymi warto się podzielić.

Liczymy, że zechcecie przyłączyć się do przygotowań związanych z obchodami Jubileuszu Szkoły. Każdy może dorzucić swoją cegiełkę do powstającej publikacji. Prosimy o nadsyłanie prac do 15 marca 2019 roku na adres wejherowskaosemka@gmail.com lub bezpośrednie przekazanie do sekretariatu szkoły ewentualnie nauczycielom języka polskiego.

Czekamy na Wasze prace !

Organizatorzy: