ZŁOTE MEDALE ZDOBYTE NA TURNIEJU ANDERS CUP W WARSZAWIE

2018-12-05

W pierwszy weekend grudnia na obiektach Szkoły Sportowej nr 12 w Warszawie odbył się ogólnopolski turniej koszykówki dziewcząt rocznika 2006 ANDERS CUP 2019. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas sportowych 6d i 5d, które wygrywając wszystkie spotkania zajęły pierwsze miejsce w turnieju. Zawodniczki na co dzień reprezentujące szkolny klub UKS BASKET Ósemka zostawiły w pokonanym polu zespoły z Warszawy, Kutna , Zambrowa, Konstantynowa i Wąchocka.

Najlepszą zawodniczką zawodów MVP została Karolina Grabska, wśród wyróżnionych zawodniczek znalazła się też Klaudia Chilińska PIERWSZA 5 TURNIEJU i Lena Zimniewicz jako NAJLEPSZY OBROŃCA TURNIEJU.

Skład zwycięskiego zespołu: Zuzanna Żyła, Klaudia Chilińska, Natalia Piecyk, Karolina Grabska, Joanna Pastwa, Ines Laskowska, Joanna Lazik, Kornelia Miller i Lena Zimniewicz.

Gratulujemy zwycięstwa i czekamy na dalsze sukcesy.

Łukasz Zimniewicz