Spotkanie z autorką

2018-10-11

W ramach akcji „Z Książką na Walizkach” uczniowie klasy VA udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, aby spotkać się z panią Anną Czerwińską – Rydel, poczytną autorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkaniu przyświecało hasło „Uśmiech na medal".

Nasi wychowankowie nie tylko mogli wysłuchać fragmentu najnowszej książki pt. „Medal za uśmiech... czyli dzieci mają głos”, ale i zadać kilka pytań dotyczących pracy pisarza, na które otrzymali satysfakcjonujące odpowiedzi.

Przy okazji owocnego spotkania rozstrzygnięto konkurs plastyczny. Dzieci miały wykonać ilustrację do książki „Marzenie Matyldy”, co wybitnie uczyniła nasza uczennica Aleksandra Melcer, otrzymując w nagrodę najnowszą książkę autorki.