Międzynarodowa wymiana uczniów

2018-10-03

W minionym tygodniu odbyła się międzynarodowa wymiana uczniów w ramach projektu Erasmus+. Uczniowie naszej szkoły razem ze swoimi kolegami i koleżankami z Litwy, Danii i Łotwy uczestniczyli w warsztatach muzycznych, tanecznych i cyrkowych prowadzonych przez artystów z całego świata. Efekty tej współpracy ósmoklasiści zaprezentowali w dwóch łotewskich szkołach. Był to tydzień pełen pozytywnych wrażeń. Czas spędzony wspólnie z rówieśnikami z innych krajów pozostanie dla naszych uczniów niezapomnianą przygodą.

Martyna Lewandowska,Dorota Tandek