Konkurs ZUCH – znamy wyniki!

2018-04-16

Mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu „Zuch” dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej, organizowanej przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie mamy 3 laureatów w kategorii „Zuch zintegrowany”. Konkurs odbył się na początku marcu tego roku i obejmował znajomość wiedzy zintegrowanej: język polski, przyroda, matematyka oraz druga kategoria – znajomość języka angielskiego. W kategorii „Zuch zintegrowany” wzięło udział 48 uczniów, a w kategorii „Zuch język angielski” – 16.

Laureaci – Zuch zintegrowany:

1.Hubert Dampc, kl.Ic – miejsce 6

2.Mateusz Butowski, kl.IIc – miejsce 9

3.Rodak Amelia, kl.IIa – miejsce 15

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.