Mistrzostwo Wejherowa w piłce nożnej dziewcząt

2018-04-12

11 kwietnia br. na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 8 rozegrane zostały Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje wszystkich wejherowskich szkół podstawowych (SP5; SP6; SP8; SP9; SP11). Podobnie jak w poprzednich latach podopieczne Grzegorza Janiszewskiego nie pozostawiły złudzeń przeciwniczkom wygrywając wszystkie mecze, nie tracąc żadnej bramki. Zawodniczki SP8 pokonały kolejno: SP6 3:0, SP9 2:0; SP11 3:0 i SP5 1:0.

Zespół Szkoły Podstawowej nr 8 wystąpił w składzie: Patrycja Frankowska, Wiktoria Kabaja, Zuzanna Kwaśnik, Julia Liedtke- bramkarz, Weronika Mathea, Julia Obozowik, Emilia Piernicka, Agnieszka Reszka,Wiktoria Szulc, Katarzyna Szymikowska.