Mistrzostwa Wejherowa w drużynowych biegach przełajowych

2018-04-08

5.04.2018 r. odbyły się „Mistrzostwa Wejherowa w drużynowych biegach przełajowych”. W danej kategorii - klasy gimnazjalne oraz siódme klasy szkoły podstawowej - każda z drużyn liczyła po 5 uczestników. W kategorii chłopców uczestnicy mieli do pokonania dystans ok.1500m. Nasza drużyna składająca się w większości z uczniów drugiej klasy gimnazjum wygrała te zawody z dużą przewagą nad pozostałymi szkołami, co daje nadzieje na dobry wynik w powiatowych zawodach w biegach przełajowych, które odbędą się 10.04.2018 r. w Rumi.

Skład drużyny: Godlewski Jakub, Kwidziński Jakub, Nurczyński Szymon, Formella Mikołaj, Ostajewski Gustaw oraz Sznajder Łukasz pod opieką Damiana Marmułowskiego.

Wyniki końcowe w drużynowych biegach przełajowych chłopców:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5