Miejski etap XXXV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej już za nami!

2018-03-13

Jak co roku w naszej szkole odbył się miejski etap konkursu recytatorskiego. Przedstawiciele wejherowskich szkół zaprezentowali interpretacje polskich utworów poetyckich. Z biorących udział w turnieju komisja wyłoniła dwoje zwycięzców każdej kategorii wiekowej, którzy 26 marca wezmą udział w etapie powiatowym. Zwycięzcami w kategorii „Klasy I-III szkoły podstawowej” zostali - uczeń Szkoły Podstawowej nr 6  Zbigniew Trusewicz oraz Maria Karsznia ze Szkoły Podstawowej nr 8. W kategorii „Klasy IV-VI” wygrali: Zuzanna Piotrowicz, uczennica Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1  i Samuel Pilipionek reprezentujący Szkołę Podstawową nr 6. Wśród przedstawicieli klas siódmych i oddziałów gimnazjalnych zwyciężczyniami zostały: uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 Dominika Milewczyk oraz uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 Dominika Minorowicz . Reprezentantkami naszego miasta w Turnieju Poezji Śpiewanej została uczennica naszej szkoły - Aleksandra Pilarska ( z klasy IIeg) i uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 - Natalia Klein. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/AVUNajB5OXgEr2y73