PODCHODY MIĘDZYPRZEDMIOTOWE Z OKAZJI ROCZNICY WYZWOLENIA WEJHEROWA

2018-03-13

Już dziewiąty raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Podchodach z okazji rocznicy wyzwolenia Wejherowa” z faszyzmu, które odbyły się 12 marca. Organizatorem zabawy była Szkoła Podstawowa nr 9. W konkursie wzięły udział reprezentacje klas piątych szkół podstawowych naszego miasta. „Ósemkę” reprezentowało troje uczniów: Aniela Łukowicz i Paweł Biniek z klasy V c oraz Zofia Markiewicz z klasy V d. Drużynę przygotowywała do udziału w zawodach nauczycielka historii p. Edyta Bryc. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: drużynowy konkurs wiedzy na temat historii Wejherowa i jego zabytków oraz podchody na terenie miasta. Nasza drużyna zajęła w konkursie II miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam kolejnych tak wspaniałych sukcesów w historii!