Drodzy Rodzice!

2018-03-19

Informujemy, że od 1 marca 2018 r. rozpoczyna się rekrutacja do pierwszych klas szkoły podstawowej (dzieci siedmioletnie) oraz oddziałów przedszkolnych zorganizowanych przy szkole (dzieci sześcioletnie) na rok szkolny 2018/2019.

Szczegółowe informacje, harmonogram rekrutacji oraz druki wniosków i innych wymaganych przy rekrutacji dokumentów znajdują się w zakładce Rekrutacja.

Druki dostępne są także w sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8

Danuta Czernewska

wraz z całą społecznością szkolną