Konkursu Rady Rodziców dla klas I-III

2017-10-12

Regulamin konkursu „TWORZYMY KALENDARZ -MOJE MIASTO”

• Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie.
  • Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.
  • Zostanie wyłonionych 12 najlepszych prace, które zamieścimy w kalendarzu.
  • Uczniowie, których prace umieścimy w kalendarzu otrzymają po jednym egzemplarzu,a także atrakcyjną nagrodę niespodziankę :)
  • Kalendarz będzie sprzedawany na Kiermaszu Świątecznym, a zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działania związane z regulaminem Rady Rodziców.
  • Każdy uczestnik konkursu może dostarczyć jedną pracę (przedstawiającą miasto, w którym mieszka) wykonane na arkuszu papieru w formacie A4 .
  • Technika wykonania: malarstwo, rysunek pastelami olejnymi.
  • Pracę należy opisać z tyłu, podając: imię, nazwisko, klasę oraz wiek.
  • Pracę należy dostarczyć do dnia 10.11.2017 do sekretariatu szkoły.
WYNIKI ZOSTANĄ OGŁOSZONE 15.11.2017 r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE