Wybory do SU

2017-10-10

Wyniki wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 8 im.Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie to wszyscy uczniowie szkoły. 6 października 2017r. wybrali oni swoich przedstawicieli, którzy stworzyli Zarząd Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 8. W wyborach uczestniczyło 715 uczniów. Nieprawidłowo oddano 13 głosów.

Uczniowie wybierali członków Zarządu Samorządu Uczniowskiego spośród dwunastu kandydatów.

Oto wyniki wyborów:

1) Maciej Konkol (IIIEG) – 200 głosów

2) Magdalena Mosińska (VIc) – 150 głosów

3) Magdalena Wanta (IIIBG)-90 głosów

4) Paweł Laskowski (IVF) – 80 głosów

5) Magdalena Stachowiak (VIIC) – 55 głosów

6) Weronika Mathea (IIEG) – 42 głosów

7) Jakub Krywald(VB) – 33 głosy

8) Agata Wojewódka (IIDG) – 17 głosów

9) Adam Lekner (IVF) – 13 głosów

9) Emilia Klejdysz (IIID) – 13 głosów

10) Jeremi Nurek (IIIB) – 9 głosów

11) Ida Korosacka (IVF) – 3 głosy

Przewodniczącym Zarządu Samorządu Uczniowskiego został Maciej Konkol, a pozostałymi jego członkami: Magdalena Mosińska, Magdalena Wanta, Paweł Laskowski i Magdalena Stachowiak.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na realizację ich wyborczych obietnic!