Uroczystości w Piaśnicy

2017-10-10

W niedzielę 1.10.2017r. jak co roku, odbyły się uroczystości ku czci osób pomordowanych w Piaśnicy. Wzięły w nich udział setki prywatnych osób, przedstawiciele różnych organizacji, a przede wszystkim delegacje z tutejszych szkół w tym uczniowie i nauczyciele wraz z dyrekcją naszej szkoły. W tym roku spotkało nas wielkie wyróżnienie i zaszczyt otrzymania Medalu Piaśnicy za kontynuowanie dzieła Bł. Alicji Kotowskiej. To był niezwykle ubogacający i ważny dzień, który ukazywał, szczególnie młodemu pokoleniu, takie wartości jak miłość do Boga i Ojczyzny oraz ważność tworzenia wspólnoty rodzinnej i szkolnej.

fot. J. Kielas