Uwaga rodzice!

2017-06-26

Dyrekcja szkoły informuje, że uczniowie zamieszkujący na terenie województwa pomorskiego mogą ubiegać się o:

1. „Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego” finansowane ze środków budżetu województwa pomorskiego,

2. „Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach pomocy stypendialnej realizowanej poprzez projekty pozakonkursowe” współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014–2020, Poddziałanie 3.2.2

3. Stypendium sportowe.

W celu uzyskania stypendium należy zapoznać się z regulaminem, a następnie wypełnić potrzebną dokumentację zgodnie z instrukcjami na stronie http://des.pomorskie.eu/stypendia

Pełną dokumentację wraz z potrzebnymi załącznikami należy złożyć w sekretariacie szkoły ZS nr 3 najpóźniej do 10 lipca.

W przypadku „Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach pomocy stypendialnej realizowanej poprzez projekty pozakonkursowe” (pkt.2) należy wcześniej otrzymać zgodę od nauczyciela, który będzie opiekunem przyszłego stypendysty.