Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - „Historia Polski w pieśni zamknięta, historia Polski nutą pisana”.

Gratulacje dla Amelii

Uczennica klasy 8a Amelia Nowakowska została laureatką 18 Ogólnopolskiego Twórczego Używania Umysłu "WYSPA ZAGADEK 2018" i wygrała główną nagrodę - wyjazd do Szwecji.

Konkurs

Ogłaszamy konkurs na „Twój pomysł na pamiątkę z krajów europejskich” dla uczniów kl. 7 i 8 SP oraz 3 Gimnazjum.

" Szkoła na kołach"

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos w Budżecie Obywatelskim 2018 na projekt " Szkoła na kołach".

„Zapytaj mnie, póki jestem”

„Zapytaj mnie, póki jestem” to temat konkursu organizowanego przez Muzeum Piaśnickie w Wejherowie i Fundację PomorzeodNowa dla uczniów w wieku 12-16 lat z terenu województwa pomorskiego. Zadaniem uczestników jest przygotowanie indywidualnych prac nawiązujących i upamiętniających miejsce kaźni – Piaśnicę.

Brawa dla Wiktorii

Pod koniec czerwca w Warszawie zakończyła się 6 edycja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Polska, moja Ojczyzna" organizowanego przez tygodnik "Sieci".

Konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków 2018

Ogłaszamy konkurs na najciekawszy projekt koszulki (T-shirt) z okazji Europejskiego Dnia Języków 2018 (European Day of Languages 2018).

Zmiana planu zajęć

Od 10 września obowiązuje nowy plan lekcji w klasach IV-VIII SP i III gimnazjum. Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce Plan lekcji.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na spotkania z rodzicami, które odbędą się 12 - 13 września 2018r.

Dziękujemy!

Nowy rok szkolny zaczynamy od podziękowań. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu na naszą szkołę w konkursie Extra stołówki! Dziękujemy za wszystkie kliknięcia i potwierdzenia! Za paragony! Za kupowanie każdej margaryny oddzielnie! Za poświęcenia i wyrzeczenia! Dziękujemy, że mogliśmy na Was liczyć! I chociaż jest nam przykro, gdyż nie zdobyliśmy głównej nagrody, cieszymy się, że jesteście!