ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

2011-2012

Laureaci:

Historia:

  • Jakub Wojewódka, kl.IIIh, opiekun p.K.Naczk
Geografia:
  • Martyna Warda, kl.IIIf, opiekun p.Z.Lietzow
  • Paulina Grochowska, kl.IIIf, opiekun p.Z.Lietzow
  • Adriana Rąpca, kl. IIId, opiekun p.Z.Lietzow
  • Jakub Ruth, kl.IIa, opiekun p.Z.Lietzow
Biologia:
  • Zofia Witkowska, kl.IId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Martyna Warda, kl.IIIf, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka

Finaliści:

Język polski:

  • Agnieszka Kubach, kl.IIIg, opiekun p.M.Łukowicz
  • Alina Milewczyk, kl.III g, opiekun p.M.Łukowicz
  • Paulina Wika, kl. IIg, opiekun p.D.Czernewska
  • Agnieszka Wika, kl.IIg, opiekun p.D.Czernewska
Matematyka:
  • Kacper Muszczyński kl.IIIf, opiekun p.M.Mielewczyk
Informatyka:
  • Tomasz Piernicki kl.IIIe, opiekun p.M.Michalik
Historia:
  • Cyryl Morek, kl. IIg, opiekun p.K.Naczk
  • Zofia Wtkowska, kl.IId, opiekun p.H.Chuderska-Migel
Język angielski:
  • Jan Osiecki, kl.IIIc, opiekun p.A.Nowocińska
  • Tomasz Piernicki, kl.IIIe, opiekun p.A.Nowocińska
Język niemiecki:
  • Anna Lubocka, kl.IIIg, opiekun p.K.Szczepaniak
  • Alan Sławiński, kl.IIIh, opiekun p.K.Szczepaniak
Geografia:
  • Michalina Warda, kl.IIIf,opiekun p.Z.Lietzow
Biologia:
  • Jakub Ruth, kl.IIa, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Agnieszka Kubach, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Jeremi Sławiński, kl.IIIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Natalia Dziedzic, kl. IId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Urszula Dziedzic, kl.IId, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Paulina Wika, kl.IIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
  • Agnieszka Wika, kl.IIg, opiekun p.E.Adamczyk i p.J.Lewicka
Konkurs Biblijny:
  • Jakub Wojewódka, kl.IIIh,opiekun ks.K.Krepel

Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ